PS4 Ban 48h za dzielenie konta na dwie konsole

• fartpl 31 sty 2017 17:15:00 2 posty/ów
    Widziany 3 lat(a) temu
    Zarejestrowany 4 lat(a) temu
    Witam z synem mamy dwie ps4 ,konsole są ustawione na współdzielenie konta.Dzisiaj razem graliśmy w modern warfare rem po logowaniu do profila wyskoczyło że moje konto zostało zbanowane na 48h z powodu naruszenia zasad polityki bezpieczeństwa (przez activision) .Moje pytanie czy mogło mieć wpływ na to podłączenie rutera (wcześniej z internetem łączyłem się za pomocą modemu net od vectry) .proszę o pomoc
  • michalmazurek 1 lut 2017 16:56:27 1 posty/ów
    Widziany 3 lat(a) temu
    Zarejestrowany 3 lat(a) temu
    Nie ma to nic wspólnego z ruterem, po prostu korzystanie z jednego konta na dwóch różnych konsolach (tej samej generacji) jest nielegalne. Załóż synowi nowe konto na jego konsoli, oczywiście wtedy będziesz mu musiał kupić osobną subskrypcję PS+ ale przynajmniej unikniesz kolejnego bana.

Edytowany przez michalmazurek o 17:57:39 01-02-2017
  • RGrandi 2 lut 2017 17:27:48 1 posty/ów
    Widziany 2 lat(a) temu
    Zarejestrowany 3 lat(a) temu
    Co z subskrypcją Plus jest głupie bo w przypadku Xboxa możesz zalogować swoje konto na drugiej konsoli i udostepnić Golda dla syna a on zakłada tylko swój nowy profil i możecie we dwóch grać na jednym goldzie.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć

Sometimes posts may contain links to online retail stores. If you click on one and make a purchase we may receive a small commission. For more information, go here.