PS4/FIFA 17 tryb FUT/Internet Orange AIRBOX2/Problem z łączeniem z serwerami EA. POMOCY!

• adamzalewski 27 sty 2017 10:43:47 1 posty/ów
    Widziany 3 lat(a) temu
    Zarejestrowany 3 lat(a) temu
    Witam serdecznie, przeszukałem już wszystko... próbowałem chyba wszystkiego(o czym mi wiadomo) i czuję się bezsilny i bezradny. POMOCY!
    Opisze mój problem.
    Chciałem zagrać w Fifę 17 przez internet w tryb FIFA ULTIMATE TEAM na PS4.
    W tym celu zamówiłem dwutygodniowy darmowy dostęp do PSN. Konto już miałem. Założyłem więc konto na EA i przypisałem te dwa konta do siebie. Teoretycznie zrobiłem chyba wszystko poprawnie.
    Następnie miałem problem z typem NAT. Posiadam internet w Orange. Łączę się poprzez router AIRBOX2. Miałem NAT 3. po godzinach spędzonych na forach i tak dalej, zadzwoniłem do Orange Expert na *900 i konsultant bez problemu zrobił moje IP Publicznym co dało mi NAT 2 wyświetlane na konsoli. Super. Myślałem, że już wszystkie moje problemy z głowy i w końcu będę mógł normalnie korzystać. Niestety... problem z łączeniem z serwerami EAS FC będąc już w grze występował dalej i występuje. Kontaktowałem się z konsultantami EA. Dostałem na email instrukcje co powinienem zrobić. Postąpiłem zgodnie z wytycznymi. Między innymi:
    odłączałem konsolę na ok 2 minuty z zasilania, później robiłem dwa testy mojego łącza. Pozwoliłem wysłać ponad 100 pakietów z czego wynika, że w pierwszym teście straciłem ok 6 % pakietów... w drugim teście już było 0%. Konsultant stwierdził tylko, że mam strasznie dużo strat i ojojoj(dokładnie tak usłyszałem) i nic konkretnego. Dostałem na email kolejny pakiet wytycznych co zrobić. Między innymi aby odblokować porty i ustawić statyczne IP w konsoli.
    Podsumowując zrobiłem wszystkie te kroki.
    *Odblokowałem porty, również próbowałem wersji z DMZ. Robiłem to razem i to i to, oraz próbowałem osobno tego i tego.
    *Zapora z routera zdjęta w ustawieniach
    *NAT 2 osiągnięty
    *łączenie się konsoli z internetem bez zarzutów.
    *wszystkie konta powiązane ze sobą, zweryfikowane, włączona autoryzacja dwuetapowa i tak dalej....
    Może ktoś posiada taki Internet w Orange jak ja i ten sam router HUAWEI AIRBOX2 i jest w stanie mi coś podpowiedzieć? chociażby może coś mam namieszane w ustawieniach routera? Nie mam pojęcia gdzie tkwi problem. Nie mam możliwości połączyć konsoli z internetem kablem, gdyż jest to tylko łącze poprzez WI-FI. Proszę o pomoc! :(
Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć

Sometimes posts may contain links to online retail stores. If you click on one and make a purchase we may receive a small commission. For more information, go here.