Miałem się przywitać

 • Sobukanimazu 26 paĆș 2015 08:53:26 2 posty/ów
  Widziany 2 miesiące(y) temu
  Zarejestrowany 6 lat(a) temu
  Dzień dobry.

  Ale bez przesady. Witam serdecznie. Na imię mam Marcin, ale większość ludzi z reala i każdy znajomy z sieci nazywają mnie Sobu.
  Kim jestem? Starym graczem, mam 32 lata, jestem szczęśliwym ojcem i mężem, obecnie nieco pozbawionym sprawności, ze względu na bardzo poważne schorzenie barku. Co niestety odbija się w wynikach. Tak to jest jak ma się niesprawne dłonie. Za to cechuje mnie całkiem spory hart ducha, który nie pozwala mi się poddawać :)
  Jestem miłośnikiem anime, MMORPG, cRPG (do dziś pamiętam większość lokacji z Dungeon Siege) oraz strzelanek w klimatach S-F.
  Od kilkunastu długich miesięcy gram namiętnie w Mass Effect-a 3 (online), troszkę Destiny oraz całkiem sporo czasu spędzam z Geraltem.

  Pochodzę ze Śląska, trochę w życiu podróżowałem za chlebem aczkolwiek znalazłem ukojenie na spokojnej wsi. Polecam każdemu graczowi takie miejsca.

  W wolnych chwilach piszę opowiadania w klimatach fantasy czy też s-f, doceniam dobrą książkę i chętnie sięgam po nowości od nieznanych autorów.
  Tak więc witam serdecznie (mimo tego, że już całkiem długo jestem użytkownikiem Eurogamera) i życzę wszystkim niskich pingów, dużo fragów i wielu ciekawych zagadek i możliwych rozwiązań :)
 • LoccOtHaN 27 paĆș 2015 13:34:41 17 posty/ów
  Widziany 13 godzin(y) temu
  Zarejestrowany 8 lat(a) temu
  Uzdrawiające Pozdrowienia dla Cię Bratan'
  trzymaj się i ćwicz, siłownia może bardzięj Basen :D
 • sergiozasa 22 mar 2017 13:09:35 1 posty/ów
  Widziany 4 miesiące(y) temu
  Zarejestrowany 3 lat(a) temu
  Post usunięty
 • alan41 28 mar 2017 06:46:37 1 posty/ów
  Widziany 4 miesiące(y) temu
  Zarejestrowany 3 lat(a) temu
  Post usunięty
Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć

Sometimes posts may contain links to online retail stores. If you click on one and make a purchase we may receive a small commission. For more information, go here.