Przywitaj się - jeśli chcesz Strona 3

• malekith1906 31 paĆș 2013 11:52:53 1 posty/ów
    Widziany 6 lat(a) temu
    Zarejestrowany 6 lat(a) temu
    Siema wszystkim :)
  • Ddust 1 lis 2013 09:09:34 1 posty/ów
    Widziany 6 lat(a) temu
    Hej :)
  • pronxsquad 3 lis 2013 16:41:35 1 posty/ów
    Widziany 1 miesiąc temu
    Witam wszystkich bardzo serdecznie !
  • Haxz0rz1337 3 lis 2013 21:13:55 1 posty/ów
    Widziany 2 lat(a) temu
    Siemanko :p
  • daniellubrecht 4 lis 2013 08:12:59 1 posty/ów
    Widziany 6 lat(a) temu
    Heeeeeja jestem Danio yhymmhyhmy to znaczy Daniel i lubię gry nie mam ich za dużo ale gram w każdą z nich.Gram w gry tower defence platformówki oraz różne przygodówki a ja rymuje i nawet tego nie czuje i lubię też strzlenaki a zwłaszcza co-op.

No i co to tyle żegnam mam nadzieje że mnie polubicie i moją pasje grową pozdrawiam wszystkich nareczka ;D

Edytowany przez daniellubrecht o 09:16:27 04-11-2013
  • damciban 4 lis 2013 10:24:56 1 posty/ów
    Widziany 1 miesiąc temu
    cześć
  • mariuszrozen 4 lis 2013 17:36:58 1 posty/ów
    Widziany 2 lat(a) temu
    Siema :D
  • grzechu151 14 lis 2013 20:04:07 3 posty/ów
    Widziany 5 lat(a) temu
    no to cześć
  • Lisica69 14 lis 2013 21:28:13 1 posty/ów
    Widziany 5 lat(a) temu
    Witam redakcje oraz graczy.
    Eurogamera czytuje już jakiś czas ale dopiero teraz postanowiłem dołączyć do dysputy. Mam nadzieje że będziemy miło spędzać razem czas a redaktorzy będą nas zasypywać świetnymi artykułami.
  • Luk1989 18 lis 2013 14:00:42 1 posty/ów
    Widziany 14 godzin(y) temu
    Hej,miło być częścią społeczności Eurogamer.pl,sporo ciekawych artykułów,testów,recenzji dlatego warto się tu zatrzymać na dłużej : )
  • robert70r 28 lis 2013 13:12:38 1 posty/ów
    Widziany 12 miesiące(y) temu
    Witam.
    Jednym z moich zainteresowań jest świat gier i to, co się z tym światem wiąże.
    Więc jestem. :)
  • madgus 28 gru 2013 07:02:49 1 posty/ów
    Widziany 6 lat(a) temu
    Witam
    Jestem kobietą,mam 23 lata,uwielbiam grać na PS3 . Teraz kupiłam sobie GTA 5 .
  • JediFalcon 28 sty 2014 09:54:41 10 posty/ów
    Widziany 7 miesiące(y) temu
    Siemanko wszystkim. :)

O ile w komentarzach widzę jest z kim pogadać, o tyle na Forum spokój i cisza. Może by to jakoś rozkręcić, droga redakcyjo?! :)
  • Timmy79 1 lut 2014 16:44:40 2 posty/ów
    Widziany 2 lat(a) temu
    Heja ludy !!!!

Jestem Tymek i wole gry od wieczornego sleczenia nad tv i piwkiem. Tyle, ze piwko tez lubie, a i pogram cos na PS3 tez jak zone wypierdziele do ogladania swoich seriali na TVN Playerze na kompie :D

Edytowany przez Timmy79 o 17:46:39 01-02-2014
  • Zbyszek_Jankowski Redakcja 1 lut 2014 18:58:39 123 posty/ów
    Widziany 2 miesiące(y) temu
    Zarejestrowany 7 lat(a) temu
    @Timmy79 Czyli lubisz połączyć dobre z pożytecznym - gry i piwko. O, to tak jak ja. :) A z żoną też mam podobne problemy. :)

Witamy i dzięki, że dołączyłeś do naszego Forum. Świeci pustkami, ale jak wszyscy byśmy byli bardziej aktywni, to i Forum by się bardziej "uaktywniło". :))
  • Alucard_PPB 4 lut 2014 15:34:28 129 posty/ów
    Widziany 10 miesiące(y) temu
    @Zbyszek_Jankowski A jest tu ktoś kto nie łączy ze sobą piwka i gier? (oczywiście nie dotyczny niepełnoletnich) ^^ Swoją drogą, przydałby sie temat o piwie, mam nadzieje, że podobnie jak ja nie ruszacie koncernówek, tylko trzymacie sie małych regionalnych i rzemieślniczych browarów.

Powoli zaczałem tracić nadzieję, że forum będzie chodziło pełną parą..
  • Zbyszek_Jankowski Redakcja 4 lut 2014 15:37:05 123 posty/ów
    @Alucard_PPB No to załóż temat, ja chętnie coś dopiszę. ;) Jest w koncu dział Offtopic, to można założyć, np.: "Piwa dobre, piwa regionalne" :)

Kto ma ochotę o czymś pogadać, wystarczy założyć temat - na pewno chętnie pogadamy, przynajmniej ja. :)
  • StarPony 13 lut 2014 08:47:39 1 posty/ów
    Widziany 1 miesiąc temu
    Cześć i chwała bohaterom!
  • LoccOtHaN 16 lut 2014 06:53:40 17 posty/ów
    Widziany 12 godzin(y) temu
    Zarejestrowany 8 lat(a) temu
    Witam :-)
  • gamedistrict 21 lut 2014 21:15:15 1 posty/ów
    Widziany 5 lat(a) temu
    Witam wszystkich :) milo mi dolaczyc do ludzi ktorzy uwielbiaja gry video a szczegulnie gry z Sega Saturn, Sega Dreamcas, Ps ONE, PS2,SNES, N64, NGC,XBOX chyba to wszystko ;)

Posiadam kolekcje gier i konsol :) moja ulubiona konsola to Ps ONE :)

Pozdrawiam
    GameDistrict
  • Zagloba 26 lut 2014 11:47:48 2 posty/ów
    Widziany 28 minut(y) temu
    Witam serdecznie wszystkich użytkowników serwisu :-)
    znalazłem tu mnóstwo ciekawych i rzetelnych informacji, dlatego postanowiłem dołączyć do Was. :-)
    Pozdrawiam
    Zagłoba
  • Alucard_PPB 26 lut 2014 14:16:30 129 posty/ów
    Widziany 10 miesiące(y) temu
    Dobrze widzieć, że ludzie znajdują forum, teraz tylko pomóżmy redakcji tchnąć w nie życie:)
  • Szym0n 26 lut 2014 23:04:22 3 posty/ów
    Widziany 2 lat(a) temu
    Witam!

Na eurogamera zaglądam już od pół roku, ale dopiero teraz po raz pierwszy odwiedziłem forum.

O mnie: aktualnie studiuję, a moją pasją są gry. Od 4 lat moją główną platformą do grania jest X360 ale zdaża mi się zagrać w coś na PC (głównie podczas wyprzedaży STEAM :D). Żadko grywam w multi, gdyż jestem fanem singleplayera, ponieważ moim zdaniem gra w multi zatraca swój klimat i staje się po prostu sportem a nie dziełem kulturowym. Choć multi w Forzie, Halo 4, RDR i GTA V przypadło mi do gustu.

Tak trochę chaotycznie się przedstawiłem ale cieszmy się tym co mamy :D
  • jonat4312 27 kwi 2014 15:12:02 2 posty/ów
    Widziany 5 lat(a) temu
    Siema wszystkim!

Jak kolega nade mną też jestem dumnym posiadaczem konta na eurogamer.pl od paru miesięcy. Nazywam się Sebastian i uczę się na kierunku Technika Informatyki, głównie z naciskiem na grafikę oraz programowanie w różnych językach. Wszystko po to by spełnić moje marzenie czt. Praca przy produkcji gier. Co tu więcej mówić ? Hmmm gram odkąd tylko pamiętam ( całe moje życie) Obecnie jestem posiadaczem w pełni sprawnego klasyka ( PSX ) oraz mojego skarba PS3, a na kolejną wypłatę zamierzam już odkładać na konsolę nowej generacji PS4. Moje ostatnie tytuły to "GTA V", "The Last of Us" oraz "Metro Last Light". Oczekuje na przedpremierowego "Watch Dogs" + DLC, "Destiny" oraz Rodzimom produkcję "Dying Light"

Pozdrawiam wszystkich fanów i fanatyków gier
  • Wladimir_Mauskiewitz 9 sie 2014 08:59:41 28 posty/ów
    Widziany 2 lat(a) temu
    uuuuu...tu jest forum!

Cześć! Władek jestem, młodociany humanista z dalekiej północy. Interesuję się filmami animowanymi. Jestem czarnowidzem z jasnym spojrzeniem na świat. Mam skłonność do offtopu. I żadko rzucam logicznym argumentem. Nie lubię gier czysto "multiprayer".
    Cenię sobie dobrą historię.

Niech Moc bedzie z Wami, Eurogejmmerowicze!

ps. a jednak! Przez te kilka miesięcy nie zwróciłem uwagi na tą niebieską i uśmiechającą się do mnie belkę z napisem "Forum". Co jeszcze przede mną ukrywasz Strono?!
    -pisze się "tę belkę"-powidział imperatyw
  • OtisD 29 sie 2014 15:43:28 1 posty/ów
    Widziany 5 lat(a) temu
    Zarejestrowany 5 lat(a) temu
    Siemka wszystkim!

Krótko mówiąc jestem Jarek (łowca szparek) :) lubię gry komputerowe i sport :)
  • Zbyszek_Jankowski Redakcja 29 sie 2014 21:54:18 123 posty/ów
    @Wladimir_Mauskiewitz A ja polecam zakładkę Publicystyka, przeklikać na sam dół, i znaleźć fajne teksty do poczytania. :)

A co do Forum, to nasza bolączka. Nie wiem, jak i w ogóle co zrobić, by było tutaj gwarniej. :)

Komentarze, owszem, pojawiają się częściej i częściej, i więcej, ale Forum - ot, to Ci zagwozdka.

Tak w otwarte karty gramy. :)
  • Zioman 1 wrz 2014 15:24:21 4 posty/ów
    Widziany 1 miesiąc temu
    Zarejestrowany 5 lat(a) temu
    Też się przywitam - czemu nie :)

Jestem Zioman, lubię Sony ale i innymi platformami nie pogardzę. W wolnych chwilach piszę do małego serwisu o grach, lubię kuchnię włoską przyprawioną post-nuklearną rzeczywistością. To tyle :)

Do Eurogamera przyciągnął mnie styl, który jest widoczny w newsach czy recenzjach - bez silenia się na żarty pod gimnazjalistów, wszystko rzeczowo i dosadnie przekazane.

No i Eurogamer.net jest jednym z moich ulubionych serwisów ;) PL daleko w tyle nie jest!
  • M. 9 wrz 2014 21:12:50 14 posty/ów
    Widziany 2 lat(a) temu
    Stwierdzam, że w końcu muszę się przywitać ; )

Lubię grać w gry,aczkolwiek z wiekiem mam coraz mniej czasu na gry. Jestem ogromnym fanem Gran Turismo - gram w tą serię już od GT2. Oprócz tego odkryłem, że niemal wszystkie inne moje ulubione serie są od Square Enix - Sleeping Dogs i Deus Ex. Oprócz gier interesuję się Hongkongiem, Japonią, kolejnictwem i przede wszystkim literaturą. Obecnie posiadam PCta, jednak myślę nad kupnem nowego lub konsoli.

Pozdrawiam!
Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć

Sometimes posts may contain links to online retail stores. If you click on one and make a purchase we may receive a small commission. For more information, go here.