Przywitaj się - jeśli chcesz Strona 2

• CTSG 16 sty 2013 17:46:23 8 posty/ów
    Widziany 2 lat(a) temu
    Zarejestrowany 7 lat(a) temu
    Heya.

Nazywam się Kamil, lat 25, Szczecin. Na forum przywiodło mnie nie dające mi spokoju przypomnienie w profilu.

Grami zajmuję się zawodowo i w czasie wolnym. Najchętniej zagrywam się w open worldy i indyki, zwykle na PC. Kiedy nie mam sił na klikanie oglądam filmy i seriale. Nie jestem w tym temacie wybredny, a gnioty wchodzą mi łatwiej niż nagradzane produkcje. Do tego muzyka (~Fugazi, Bear vs Shark, Million Dead, Tool i podobne) i chodzenie po sklepach w poszukiwaniu piw których jeszcze nie znam. Do zobaczenia w innych tematach. ;]
  • Robaczysko 21 sty 2013 18:30:03 1 posty/ów
    Widziany 7 lat(a) temu
    Dzień dobry!
    Nazywam się Bartek, potocznie przez ludność okoliczną nazwany Robaczkiem. W tym roku będę przeżywał 18 wiosnę.
    Nie jestem jakoś wybredny w kwestii rodzaju gier. Aczkowlwiek posiadam swoje "perełki". Czasami lubię popykać w World of Tanks, Devil May Cry tak dla "kurażu" :) Ostatnio strasznie spodobały mi się gry niskobudżetowe pokroju Hotline Miami.

To tyle, nie będę się rozpisywał. Wszytskiego dobrego i udanych combosów!
    Bartek
  • Hansu_52 31 sty 2013 12:15:55 73 posty/ów
    Widziany 2 lat(a) temu
    Hejka!

Jestem Kamil, lat 20. Uwielbiam czytać i mówić o grach oraz co oczywiste, w nie grać. Moje ulubione gry/serie to: Wiedźmin, Mass Effect, Max Payne, Trine, FIFA, Deus Ex i wiele innych. Poza tym kocham muzykę i książki.
  • wito95 4 lut 2013 18:23:54 2 posty/ów
    Widziany 7 lat(a) temu
    Hej!
    Jestem Damian, uwielbiam grać zarówno w niezależne produkcje (np. Limbo) jak i w te wysokobudżetowe tytuły (np. Batman: Arkham City).
    Więcej rozpisywać się nie będę, bo w sumie i tak chyba nikt tego nie czyta ;P

Edytowany przez wito95 o 18:24:24 04-02-2013
  • Asumatka 8 lut 2013 14:57:53 1 posty/ów
    Widziany 3 lat(a) temu
    Siem!
    Nazywam się Dorota, w kwietniu stuknie mi wyczekiwane 18 lat :D
    Nie trzymam się sztywno "ulubionego" gatunku gier - tnę i w strategi, i w shootery - we wszystko co mi podpasuje. Obecnie tnę na PS3 (Ni No Kuni/Sleeping Dogs/DMC), na PC (Steam i Far Cry 3) czy na iOSie (Plague Inc.).
    Iii to chyba na tyle, i tak nikt tego nie czyta, jak już moi poprzednicy zdążyli zauważyć.
    See ya!
  • KibaPL 21 lut 2013 01:48:09 1 posty/ów
    Widziany 4 lat(a) temu
    Dzien dobry witam się ^_^
  • Pchan 23 lut 2013 18:43:17 1 posty/ów
    Widziany 7 lat(a) temu
    Witam!

Mam na imię Przemek, gram od kiedy po raz pierwszy zobaczyłem Donkey Kong'a na Atari 65 XE/XL, czyli jeszcze lata 80 - te, i tak zostało mi do dzisiaj. Interesują mnie po prostu dobre gry, beż żadnych głupich podziałów. Choć gram głównie na konolach.
    Oprócz kolekcjonowania konsol i gier, kolekcjonuje też figurki. A po za tym interesuje się choćby Japonią, komiksami, i muzyką.
    Jako zapewne jedna z nielicznych osób, nie zostałem kupiony po pierwszej konferencji Sony poświeconej PS4:). Czekam na gry które mnie osobiście zainteresują.
    I tym samym odliczam dni do premiery nadchodzącego Fire Emblem'a na 3DS'a...
  • Usunięty użytkownik 5 marzec 2013 08:35:19
    To ja też coś napiszę, czemu by nie.

Marcin, 31, Olsztyn ;)

Jestem graczem we wszystko - od PSP, poprzez konsole i PC, a skończywszy na nowoczesnych planszówkach typu Battlestar Galactica. W czasie wolnym od grzebania w bebechach serwisów internetowych najczęściej można mnie znaleźć w EvE Online (które zresztą uważam za najciekawsze MMO, w jakie grałem - z zastrzeżeniem, że nie jest to gra dla każdego), latającego pod skrzydłami c0venu.

Oprócz gier - komiksy, anime, książki, filmy, seriale, fantastyka i s-f. Czyli tak w normie ;)

Aha - można mnie znaleźć także na http://skyace.org które jest aktualizowane jak mi się zachce. ;)

Edytowany przez SkyAce o 09:36:58 05-03-2013
  • Faux_Baum 21 mar 2013 11:21:27 10 posty/ów
    Widziany 7 lat(a) temu
    Cześć,

na stronę trafiłem przez pop-up z anglojęzycznego eurgamer.com
    Do moich ulubionych gatunków należą gry shoot 'em up (np. Ikaruga, Under Defeat), platformówki 2D (Super Metroid, MegaMan X) i tRPG (Tactics Ogre, Fire Emblem).

Pozdrawiam
  • D3M0N1C-H3R0 22 mar 2013 22:49:15 23 posty/ów
    Widziany 5 lat(a) temu
    Witajcie jestem Michał. Zapisałem się na forum, żeby dyskutować o mojej pasji-grach i sprzęcie:)
  • Pisklaq 3 kwi 2013 14:38:47 2 posty/ów
    Widziany 6 lat(a) temu
    Witajcie!

Nazywam się Patryk, mam 15 lat. Jestem ze Śląska (tego górnego) i czas umilam sobie grając w gry wszelakiej maści.

Jestem wielkim fanem Sony (bo ps>życie ;p). Aktualnie posiadam PS3 i PSV. Mam nadzieję, że posiedzę tu długo. Do zobaczyska :)
  • O2si 9 kwi 2013 17:48:32 7 posty/ów
    Widziany 7 lat(a) temu
    Jako że nie lubię pisać o sobie to po prostu się przywitam: cześć wszystkim :)
  • Pogo3D 10 kwi 2013 18:39:11 9 posty/ów
    Widziany 2 tygodni(e) temu
    Siemanko wszystkim, do redakcji - mam tylko nadzieję, że serwis stanie się dla mnie dziennikiem :) Życzę tego sobie, Wam i wszsytkim. Trzymam kciuki i powodzenia
  • qras 13 kwi 2013 09:37:21 10 posty/ów
    Widziany 3 miesiące(y) temu
    Hej , na imie Lukasz choc tata chcial Mateusz ale dobrze ze zostalo Lukasz. Lubie wszelakie sporty, bieganie, basen, silownia. Do tego w wolnym czasie lubie zagrac w jakies rpg
  • milekp 18 kwi 2013 20:46:56 1 posty/ów
    Widziany 20 godzin(y) temu
    Witam.
    Mam na imię Miłosz, sporo lat na karku i przeogromną miłość do córki, gier, książek i filmów (w tej właśnie kolejności). Z gier ulubionym gatunkiem RPG, z książek fantasy, z filmów - dobre kino. Od "stu lat" pecetowiec, który po kilkunastu latach grania kupił sobie pierwszą konsolę - x'a 360 i od ponad 5 lat wsiąkł w ten sposób rozrywki.
  • damian8612 20 kwi 2013 21:08:35 1 posty/ów
    Widziany 2 miesiące(y) temu
    Hej. Tu Damian. Trafilem tu z angielskiego Eurogamera i mam nadzieje, ze polski rozwinie sie tak samo. Obecnie gram na Xboxie 360 i na tablecie poza domem. Pozdrawiam.
  • mateuszkandefer 22 kwi 2013 17:44:23 1 posty/ów
    Widziany 6 lat(a) temu
    Powitać wszystkich :)
  • Borysiowiec 7 maj 2013 13:05:34 2 posty/ów
    Widziany 6 lat(a) temu
    Hejka!
    Witajcie, witajcie roztomili. Cieszę się, że mogę tutaj gościć i być razem z Wami - wielkimi fanami :)
  • Szwedzik 3 cze 2013 14:16:07 4 posty/ów
    Widziany 6 lat(a) temu
    Zarejestrowany 6 lat(a) temu
    Witam wszyskich,z tej strony Adam mam 20 lat.

W gry gram od dziecka zaczynając od pegasusa poprzez PSX,X360 oraz parę innych konsol.Jak narazie skończyłem na PC.moimi ulubionymi seriami są Resident Evil,Mass Effect,Assassin's Creed i parę innych :D Mam nadzieje że na forum będzie dobry klimat i poznam fajnych ludzi.
  • asasynqwe 3 cze 2013 22:45:53 2 posty/ów
    Widziany 3 lat(a) temu
    Siemacie ludzie,
    jak miło być wśród ludzi, którzy mają te same zainteresowania, pasje... no tak fajnie jest :) Może uda mi się w końcu z kimś zagrać w coopa w jakąś gierkę np. Dead Island czy Dead Space itd, bo coś ostatnio nie mam okazji z "se" pograć
    A co do moich ulubionych gier to: najlepsza z najlepszych serii, która zwie się Mass Effect, prócz tego oba Wiedźminy, Assassin's Creed... i jeszcze kilka, bądź kilkanaście znalazłoby się :)
  • revulsion 16 lip 2013 11:36:15 2 posty/ów
    Widziany 7 dni temu
    Heloł,

Na Eurogamerze posługuje się ksywką zastępczą - revulsion - natomiast ta właściwa to SETH.

Wiosen mam 31, zamieszkały w Poznaniu, lecz niedługo w trakcie przeprowadzki w miejsce, gdzie już nie będę miał dostępu do łącza pozwalającego cieszyć się ściąganiem 1GB danych w kilka minut...

Kiedyś redaktor różnego typu serwisów o grach (tych bardziej, jak i mniej znanych). Obecnie z braku czasu i mnóstwa projektów na karku nie robię nic twórczego, co związane byłoby z grami (prócz komentarzy na ojrogejmer). Myślę, że po sezonie letnim to się zmieni.

Jestem maniakiem calakowania (zdroweg) gier na X360. Więc jeśli ktoś podziela moją pasję, to niech da znać :D
  • dem572 2 wrz 2013 07:51:37 2 posty/ów
    Widziany 6 lat(a) temu
    Czesc i witam dołoczyłem do was poniewrz jestem fanem wszystkich gier w jakie grałem . Grałem w takie gry jak postal 2 share the pain , mount and blade i batelfilda 1943 jestem dumny z tych gier wiec powiem jeszcze jedno chce ich wiecej takich jak battelfild 3

o to chyba wszystko pozdrawiam kacper
  • Alucard_PPB 2 wrz 2013 12:22:06 129 posty/ów
    Widziany 8 miesiące(y) temu
    @dem572
    Tak bardzo nie wierzę w to jak piszesz posty i komenty.
  • dem572 2 wrz 2013 15:56:32 2 posty/ów
    Widziany 6 lat(a) temu
    @Alucard_PPB czesc miło cie poznac
  • Axi0maT 18 paĆș 2013 15:46:34 2 posty/ów
    Widziany 2 lat(a) temu
    Witam, jestem Axi0maT. Z branżą gier związany nierozerwalnie od ok 30 lat. Lubię gry ambitne i innowacyjne, których niestety niewiele ostatnimi czasy. Jestem zagorzałym przeciwnikiem grania na PC. Brzydzi mnie też kiedy inni spuszczają się z zachwytu nad oprawą graficzną gier bowiem uważam, że jest to najmniej istotny ich element. Jestem miłośnikiem starych gier które nagminnie gromadzę od wielu lat ściągając je z najróżniejszych zakątków świata. Zważając na target tego serwisu to będę pewnie na anty do 95% rzeczy które tu się pojawiają więc mam nadzieję powtykać wam wszystkim troche szpileczek i tym samym nie pozwolę wam się nudzić ;)
  • Zbyszek_Jankowski Redakcja 20 paĆș 2013 19:57:43 123 posty/ów
    @Axi0maT A jaki jest "target tego serwisu", bom ciekawy. :)
  • Axi0maT 21 paĆș 2013 07:02:54 2 posty/ów
    Widziany 2 lat(a) temu
    @Zbyszek_Jankowski i napisal to redaktor... LOL :D :D :D Myslalem ze przystepujac do redakcji takiego duzego serwisu jak Eurogamer to czlowiek wie co ma robic i czym sie zajmowac :) Przecenilem cie jak widac...

Edytowany przez Axi0maT o 08:03:27 21-10-2013
  • Zbyszek_Jankowski Redakcja 21 paĆș 2013 09:04:23 123 posty/ów
    @Axi0maT Dawno nie miałem tak wesołego poranka. :)
  • Jaaqobh 31 paĆș 2013 07:53:35 2 posty/ów
    Widziany 2 lat(a) temu
    Witam.
    Eurogamer'a czytuje od dawien dawna, nigdy natomiast nie zalozylem profilu. Gdy stalem sie szczesliwym posiadaczem konta, postanowilem odwiedzic forum - i tak jestem. Krotko o sobie: lubie wyrazac swoje zdanie, troche filozofuje. Wychowany na erpegach - paierowych i komputerowych oraz karciankach.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć

Sometimes posts may contain links to online retail stores. If you click on one and make a purchase we may receive a small commission. For more information, go here.