Przywitaj się - jeśli chcesz

Pierwsza Poprzednia
  • Redakcja 14 lis 2012 15:02:20 17 posty/ów
    Widziany 6 lat(a) temu
    Zarejestrowany 7 lat(a) temu
    Aby inni Forumowicze mogli Cię lepiej poznać, powiedz "Hello!" albo zaśpiewaj "Heeeja!", i dodaj parę słów o sobie. To drobnostka, ale bardzo miła.

Edytowany przez Redakcja o 22:30:21 14-11-2012
  • Zbyszek_Jankowski Redakcja 15 lis 2012 09:48:16 123 posty/ów
    Widziany 2 miesiące(y) temu
    To może ja zacznę, ale uwaga – z natury jestem gadułą!

Witam wszystkich! Jesteśmy bardzo podekscytowani, że startuje nasze Forum. :) Zdajemy sobie sprawę, że macie wiele ulubionych miejsc, gdzie możecie rozmawiać ze znajomymi i dzielić się swoją wiedzą. Ale liczymy na Waszą pomoc i wsparcie jeszcze ten jeden raz. :)

Jeśli o mnie chodzi, to niestety, ale trzy dyszki na karku i coś w kościach już łupie. Dobre, świeże piwko lubię jednak niezmiennie. A gry towarzyszą mi od małego, przez całe dorosłe życie, i mam nadzieję, że – póki palce nie pękną – będzie tak jeszcze przez wiele lat. :)

Edytowany przez Zbyszek_Jankowski o 09:55:27 15-11-2012
  • Dorian_Loewe editor, Eurogamer Poland 15 lis 2012 09:55:54 6 posty/ów
    Widziany 7 lat(a) temu
    Cześć wszystkim!

Nazywam się Dorian, jestem redaktorem Eurogamer.pl, a gry i konsole od dziecka były moją pasją. Najbardziej chyba lubię patrzeć jak rozrasta się moja kolekcja. Świetne uczucie!

Cieszę się, że mogę być świadkiem powstawania nowej społeczności. Mam nadzieję, że razem uda nam się stworzyć naprawdę fajne miejsce w internecie, do którego chętnie będziemy wracać. Liczę również na miłą atmosferę i wzajemną pomoc, ale o to się nie martwię. Życzę Wam miłego pobytu na Forum, no i śmiało - przedstawcie się! ;)

Edytowany przez Dorian_Loewe o 09:57:30 15-11-2012
  • Daniel_Klosinski 15 lis 2012 12:01:01 64 posty/ów
    Widziany 2 lat(a) temu
    Joł!

Cześć i czołem wszystkim forumowiczom! Z tej strony pisze Daniel, zatwardziały pecetowiec, podobnie jak Dorian kolekcjoner (w miarę możliwości). Gry układam na półce w kolejności alfabetycznej, a w wolnej chwili lubię obejrzeć jakiś serial lub przeczytać książkę. Klasyczny no-life! :p

Mam nadzieję, że uda nam się zbudować fajną społeczność, a flejmy będą ograniczone do tych konstruktywnych :).

Edytowany przez Daniel_Klosinski o 12:07:59 15-11-2012

Edytowany przez Damian_Milczarek o 12:35:59 15-11-2012
  • Arek_Kaminski 16 lis 2012 11:58:59 2 posty/ów
    Widziany 7 lat(a) temu
    Hej,

w takim razie dołączę się i ja!

Podobno mam na imię Arek, chociaż nikt od dekad mnie tak na co dzień nie nazywa. Podobnie jak poprzednicy jestem kolekcjonerem-pedantem. W moim wypadku zahacza ona jednak o manię, a półki zawalają już tysiące pudełek. Uwielbiam nie tylko grać, ale również rozkładać gry na czynniki pierwsze. Na telewizję nie mam czasu i oglądam ją raptem parę razy do roku podczas premiery kolejnego odcinka Doktora Who, ale medialną pustkę zastępuję sobie muzyką, która towarzyszy mi niemal przy każdej codziennej czynności.

Wierzę, że uda nam się rozhulać forum i zebrać tu śmietankę pasjonatów. Trzymam za to kciuki!
  • Maciek 16 lis 2012 12:47:47 10 posty/ów
    Widziany 3 lat(a) temu
    Czekałem na ten serwis od wakacji więc i tu nie może mnie zabraknąć. Mam nadzieję, że to forum i ogólnie cały serwis PL rozwinie się do ogromnych obszarów, a społeczność pokaże, że trzeba jej zazdrościć. Chciałbym przyłączyć się do tej zgranej ekipy i stworzyć coś naprawdę fajnego. Życzę wszystkim aby się udało! Szczególnie drogiej redakcji aby wytrzymała ze sobą jak najdłużej i żeby nigdy nie zabrakło pomysłu co pisać, jak pisać i w ogóle pisać.

Na zakończenie #1 chciałem dodać, że wprowadzam swoją własną zasadę (żart:)) - nie wolno obrażać mi tu Rammsteina \m/ (a także: (^^) Metalliki, Sabatonu, Nightwish, Iron Maiden itp. itd.), gdyż niech wszyscy wiedzą jestem ich wielkim fanem i każde złe słowo nie będące konstruktywną krytyką bardzo boli. Bardzo lubię także gry (no bo chyba nie kosmetyki skoro tu jestem :D) RPG i FPS (Gothiki rules!).

Na zakończenie #2 powiem tylko, że przedstawiał się nie będę, bo chyba każdy mój nick widzi :)

Więc jeszcze raz życzę powodzenia!
  • orzechuu 16 lis 2012 12:58:39 11 posty/ów
    Widziany 4 miesiące(y) temu
    No nareszcie. Myślę że to będzie najlepsze forum porównując do innych serwisów growych, i mam nadzieję że nie będzie tu głupot typu ban za to że nie zgadzam się z moderatorem, jak to było na gram.pl. Czasu nie mam zbyt dużo ale na pewno będę jak najczęściej zaglądał. ;)

Pozdrawiam.
  • Kamil_Skuza 16 lis 2012 13:11:27 41 posty/ów
    Widziany 4 lat(a) temu
    Aloha!

Na imię mam Kamil, na nazwisko "Przepraszam" - hm, do dziś nie wiem dlaczego i za co. Lubię przeżywać życie, rozmawiać, pisać, śmiać się, pogłębiać wiedzę i oczywiście grać (nie tylko w gry wideo, także np. w karciane UNO czy kultowego Eurobusinessa)! W domu żona ogrywa mnie w Dance Central, a kot łapie wirtualne rybki na tablecie, więc zdecydowanie nie jestem wyalienowanym graczem. Niezmiernie się cieszę, że tutaj jestem i dokładam małą cegiełkę w rozwój polskiego Eurogamera.

Miło mi Was wszystkich poznać i przeczytać - mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości spotkamy się przy zimnym piwku wymieniając gorące spostrzeżenia na temat gier i istoty wszechrzeczy (cokolwiek to znaczy). :)

Pozdrowienia!
  • BIGPUN_PL 16 lis 2012 13:31:51 5 posty/ów
    Widziany 7 lat(a) temu
    Witam, jestem BIG.
    Wystarczy, że jestem i wszystko jasne :)

pozdro!
  • DRAGooNpl 16 lis 2012 16:50:47 2 posty/ów
    Widziany 1 tydzień temu
    Zarejestrowany 11 lat(a) temu
    Witam wszystkich pozytywnie nastawionych do życia:-)
    Adam mi na imię lat sporo bo prawie 36 ale w środku "może ze 20"cytując żonę;-)
    Mam nadzieję że bedziemy Tu dyskutować a nie pluć na siebie ot co:-)
    Brakuje mi takich miejsc w naszym internecie.
  • Usunięty użytkownik 16 listopad 2012 20:47:03
    Witam, witajcie :)

Imieniem Marek mnie zwą. Chciałem Mieczysław(ponoć sexy), ale nikt mnie nie słuchał.

Od blisko dziesięciolecia interesuję się grami, o których zresztą piszę dla pewnego małego growego portalu(nie, nie będę linkował do konkurencji, to nie mój styl ;))

Technologie oraz kultura pochłonęły mnie dość mocno, jeśli nie rzec, że doszczętnie. O nich też piszę, na prywatnym blogu(patrz moja sygnaturka).

Generalnie rzecz biorąc lubię pisać, czytać, słuchać, oglądać, grać i kochać :)

Niestety mnie nikt nie kocha... :(

Edytowany przez Miczkus o 20:47:24 16-11-2012
  • Janek_Izdebski 17 lis 2012 02:43:22 4 posty/ów
    Widziany 1 rok temu
    Witam! Ci, którzy odwiedzają forum na Gram.pl pewnie mnie kojarzą. :)

Fajnie, że forum tutaj zostało wreszcie uruchomione. :)

Pozdrawiam.

Edytowany przez Janek_Izdebski o 02:45:12 17-11-2012
  • steemm 17 lis 2012 12:01:39 43 posty/ów
    Widziany 2 lat(a) temu
    Witam wszystkich, aktualnie grywam na x0 i pc, w planach mam zakup ps3 coby nadrobić kilka exów ;) Po za tym mam na imie Andrzej i jestem elektrykiem :D
  • Feoxic 17 lis 2012 16:04:56 3 posty/ów
    Widziany 2 lat(a) temu
    Konnichi wa!

Nazywam się Adrian, mam 23 lata, prowadzę własną firmę zajmującą się odbiorem od klientów wszelkiego rodzaju tworzyw sztucznych oraz makulatury. Większość ludzi mówi na to śmieci, trochę mnie to boli bo nie zdają sobie sprawy co by było gdyby to wszystko szło pod ziemię lub było spalane jak śmieci.

Po pracy dobrze jest się rozluźnić przy ciekawej grze czy filmie. Lubię strzelanki, symulatory wyścigowe, hack N slashe itp...

Pozdrawiam.
  • pan_kabanos 17 lis 2012 16:14:18 6 posty/ów
    Widziany 4 lat(a) temu
    Witam, ja mam na imię Kuba i obecnie jestem studentem. Mam nadzieję, że to forum jak i cały serwis będą się rozrastać i że będą to miejsca, gdzie można będzie podyskutować na poziomie (co niestety nie jest regułą jeśli idzie o portale ogołogrowe).

Osobiście jestem graczem zdecydowanie Xboxowym - innych konsol nie posiadam, a mój pecet jest już zdecydowanie nieświeży. Ostatnimi czasy najczęściej w napędzie kręci się Halo 4, a jako że z sobotnich planów w ostatniej chwili nic nie wyszło (cholerny akumulator), to dziś wieczorem będzie pewnie tak samo.

Pozdrawiam i oczekuję wielu interesujących rozmów.
  • michalmarek 18 lis 2012 17:19:59 44 posty/ów
    Widziany 5 miesiące(y) temu
    Czesc ....

Coz moge napisac...gram od /ponad/ trzydziestu lat.....Jestem nałogowcem /:)/.
    Widzialem chyba wszystko od czasow 3d Monster Maze /ech, pierwsza maszyna/......
    Najfajniejsze - grając dzś w H4 czuję podobną frajdę jak dziesięciolecia temu grając w Keystone Kapers.

Czasami tu zaglądne.
  • pr3v 19 lis 2012 09:02:31 6 posty/ów
    witam forumowiczów. ;)
    od czego by tu zacząć? cóż, jestem graczem od małego, gry zawsze były dla mnie tylko rozrywką przez co osięgnięcia i inne pierdoły zawsze schodziły u mnie na dalszy plan. dlatego np. w wiele gier gram na najniższym poziomie trudności - by móc dobrze spędzić czas.
    przez moje ręce przewinęła się masa konsol i sprzętu do grania, zaczynając od Amigi 500, poprzez GameCube'y i wszystkie PlayStation na obecnym x360 kończąc.
    co zabawne, konsoli nawet nie mam podpiętej do internetu, głównie dlatego że jedyne multi jakie uznaje to co-op przy piwie z dobrym kumplem czy dziewczyną, a że opłacalność ciągnięcia kabla etharnet (brak wifi) jest nieopłacalna - muszę czasami przecierpieć niektóre bugi które są teraz na porządku dziennym.
    ostatnie trzy lata spędziłem przy PS3, pozbyłem się jej by po kilku miesiącach kupić okazyjnie Xboxa (wiszą mi wszelkie wojny platform itd. każda z konsol ma ciekawe exy) którego ostatnimi czasy katuję w każdej wolnej chwili - kupka wstydu rośnie w oczach a co miesiąc przybywa nowych tytułów.
  • Rafal_Baranowski 19 lis 2012 15:33:53 48 posty/ów
    Widziany 11 miesiące(y) temu
    @Feoxic

Konnichiwa Adrian-san ;) Watashiwa Rafał desu. Adamu Mitsukiebichi daigaku no gakusei desu. Watashiwa Eurogamer no kaishain desu. Etooo.... starczy, japońskiego uczę się od miesiąca i jeszcze strasznie dukam ;)

Gram w Mario :p
  • Usunięty użytkownik 19 listopad 2012 16:07:18
    Cześć!

Jestem Alek. Cieszę się, że trafiłem tutaj w momencie, kiedy wszystko dopiero się rozkręca. Niedawno próbowałem odnaleźć się na innych, istniejących już jednak dość długo forach. Szybko kończyło się to zniechęceniem - wpada się w nieprzebrane ilości materiałów i postów, i pomimo że - podobnie jak każdy z Was - szukałem konkretnych informacji, to i tak czułem się, jakbym próbował wskoczyć przez okno do jadącego i zapchanego pociągu :p choć może to być dość osobliwy tok rozumowania.
    A tak, jest nas póki co mało, dzięki czemu mam wrażenie, że stanowimy swego rodzaju rodzinę "protoplastów" :D tzn. na forum. Poza nim zapewne największe ukłony będą należeć się szanownej Redakcji :)

Pozdrawiam i życzę wyzwolonej z okowów egocentryzmu dyskusji!

Edytowany przez AleksanderS1986 o 16:23:38 19-11-2012
  • michalbentyn 20 lis 2012 22:07:11 6 posty/ów
    Widziany 6 lat(a) temu
    Witam, towarzysze. Na imie mi Michał, gram niemal od zawsze, od kiedy tylko miałem na tyle duże dłonie żeby jako-tako chwycić joystick od Amigi mojego taty ;) Później długo, długo aż do teraz na PC, a po drodze PSX, PS2 i Wii - dwie ostatnie w ciagłym użyciu. Poza tym gram na gitarze, słucham ciężkiej muzyki i studiuję Górnictwo na krakowskiej AGH.
  • Alucard_PPB 21 lis 2012 15:39:37 129 posty/ów
    Widziany 10 miesiące(y) temu
    Hej wszystkim.
    Na imię mam Przemek, ale i tak wszyscy mówią mi Alu. Do niedawna byłem zatwardziałym PCtowcem, jednak w tamtym roku doszło PS3 głównie dla exów, a także dla możliwosci multimedialnych.
    Studiuję, zajmuję sie rekonstrukcja historyczną, oraz jestem moderatorem na forum PPB czyli Polish Panzer Battalion - oficjalnego polskiego fanclubu zespołu Sabaton.
  • 1eden 1 gru 2012 22:30:10 2 posty/ów
    Widziany 7 lat(a) temu
    Witam.
    Mam na imie Artur,mieszkam w Łodzi. Jestem tutaj jednym z młodszych użytkowników (o ile nie najmłodszym), liczę sobie jedynie 15 wiosenek.
    Gram głownie na PC i bardzo rzadko na xklocku.Ulubiony gatunek to zdecytowanie FPS i RPG. Poza graniem lubie się rozluźńić przy jakimś serialu np "How i met your mother" albo "Big bang theory" (tylko i wyłącznie oryginalne wersje,bez żadnych lektorów). Co do muzyki- Guns'n'Roses,ACDC,SOAD,RHCP i wiele innych. Interesuje się głownie gotowaniem oraz oczywiście grami.
  • Squallu Redakcja 6 gru 2012 23:43:12 41 posty/ów
    Cześć!
    Na stronie moje teksty są podpisane jako Łukasz Winkel, ale preferuję Squallu.
    Późno wchodzę na forum, ale lepiej późno niż wcale! :)

Z natury jestem rozgadanym chuderlakiem, który nie może przestać mówić o grach. Lubię dobre science-fiction i dużo absurdalnego humoru (Ósmego dnia Bóg stworzył "Robot Chicken" a lud wychwalał imie jego po wieki!)

Lubię interesujące tematy, nawet kiedy nie są całkowicie poważne. Nie zdajecie sobie nawet sprawy z jakim zaangażowaniem można mówić o tajemnicach rozmnażania się Smerfów... ;]

W miarę możliwości będę starał się na bieżąco uczestniczyć społeczności tego forum.

Ah.. zapomniałbym: gram głównie na Xboxie 360 - zebrana kolekcja ponad 100 gier i nadal mam wrażenie, że "nie mam w co pograć"... :)

Jakby ktoś miał ochotę ze mną pograć, to Gamertag mam taki sam jak ksywkę ;]
  • ScaryVengeance 11 gru 2012 17:13:03 1 posty/ów
    Widziany 7 lat(a) temu
    Witam,

Moje motto od mojego poprzedniego pracodawcy: "Life's too short, play more!"

Jeżeli ktoś jest chętny na MP, coop zapraszam do mojego xbl'a tag: Scary Vengeance, ponad 100 gier ukończonych na 100%, ponad 20 w back logu.

Ojciec trójki dzieci i nadal daję radę!
  • metiu 12 gru 2012 12:16:06 1 posty/ów
    Widziany 2 lat(a) temu
    Witam wszystkich :)
  • Grz3chu 16 gru 2012 14:26:58 10 posty/ów
    Widziany 29 minut(y) temu
    Witam zapraszam wszystkich do wspólnego grania poprzez Steam (grz3chuthegreat) oraz PSN (Grz3chu87).
  • RedGameRedemption 18 gru 2012 18:30:56 3 posty/ów
    Widziany 1 miesiąc temu
    Hej, nazywam się Konrad Ptasiński, (mało) znany pod ksywką RedGameRedemption. Krótko o mnie: recenzent, zapalony gracz, zadowolony posiadacz Xboxa 360, NDS'a i PC :) Tag na XBLA: ItalianoMariano. Pozdrawiam ;D
  • Arcling 23 gru 2012 22:02:52 1 posty/ów
    Widziany 7 lat(a) temu
    Witam, nazywam się albo jestem Arcling. Trochę na tym forum pustawo. Jeśli będzie tutaj ciekawie, to może będę się udzielać.

Taki tam link: http://ja.gram.pl/Arcling

Edytowany przez Arcling o 22:03:54 23-12-2012
  • notojacek 15 sty 2013 14:00:19 1 posty/ów
    Hejoo! :) Witam na forum eurogamer ;) Dołączyłem bo jestem pasjonatem gier, a przynajmniej za takiego się uważam i tej wersji się będę trzymał do końca ;)

Uwielbiam Football Managera i gry Co-op, dlatego też mam kanał na youtubie, gdzie razem z kumplem gramy tylko w gry, gdzie możemy grać we dwóch. Obok siebie, bark w bark z piwem na podłodze, tam gdzie kamera nie sięga ;) (youtube.com/nooberative jakby ktoś pytał ;) )

I to chyba wszystko. Pozdrawiam, Jacek
  • Pierwsza Poprzednia
Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć

Sometimes posts may contain links to online retail stores. If you click on one and make a purchase we may receive a small commission. For more information, go here.